שאלות נפוצות

הסופרפוד – “מזונות העל” – הנם מזונות בעלי יכולות ריפוי והזנה רבות. הם סוג מזון עוצמתי ביותר – ככל הנראה , המרוכז והמזין ביותר בנמצא על פני כדור הארץ. מחקרים מצאו כי הם המזונות הבריאים, הטבעים והאיכותיים הקיימים כיום. ביכולתם של מזונות אלו לשפר סימפטומים של כל מחלה כמעט. ביכולתם לעודד את רמת האנרגיה והחיוניות בגופנו והם הבחירה האופטימלית לחיזוק המערכת החיסונית ולשיפור הבריאות הכללית. מזונות העל מגבירים את יצור הסרוטונין, מעוררים את המיניות ותומכים בניקוי רעלים מהגוף. הם מזינים את צרכי הגוף לחלבון, לוויטמינים, למינרלים ולחומצות שומן חיוניות. הם גם מהווים מקור מצוין לנוגדי חמצון, חומצות אמינו, אנזימים וקו- אנזימים וזהו רק קצה הקרחון…

“מזונות העל” מזינים אותנו ברמה עמוקה ביותר. הם מאפשרים לנו לקבל יותר ערכים תזונתיים בפחות כמות מזון. הם מסייעים לאורך זמן להזין את המוח, העצמות, השרירים, העור, הציפורניים, הלב, הריאות, הכבד, הכליות , מערכת הרבייה, הלבלב ואת המערכת החיסונית. הם מאזנים ותומכים בשינוי תזונה לקויה לתזונה טבעית. היות ו”מזונות העל” הנם טבעיים, הם מספקים שפע של אלמנטים סינרגיסטים ופועלים בהרמוניה בגוף האדם באופן שהמדענים עדיין לא הבינו באופן מלא.

 “מזונות העל” טובים לא רק לבריאות האדם – הם גם תומכים בשמירה על האקולוגיה של כדור הארץ. צריכתם מעודדת חקלאות אורגנית ושימוש הולם באדמה. כשאנו ניזונים ממזונות העל האנרגיה בגופנו משתנה וכתוצאה מכך גם המחשבות ותשומת ליבנו. סביר להניח שבצריכת “מזונות על” לאורך זמן נקודת המבט לחיים ולטבע משתנה. העולם הופך לנגד עניינו למקום מדהים יותר מאי פעם וליבנו מתמלא בהערכה לבריאה.

אנחנו  מאמינים שבעולם המטורף בו אנו חיים, הגוף שלנו זקוק לאיכויות המרפא של הסופרפוד – מזונות העל – כחלק אינטגרלי מתזונה היומיומית.  פיתחנו את ערכות הסופרפוד של אומינה מתוך צרכים שעלו בשטח. ערכות הסופרפוד מכילות מזון מוכן ליום תזונה מלא של מנות המבוססות כולן על מוצרי סופרפוד. כל אחת מהערכות עונה על צורך מסויים – טיפול, הנאה ופינוק, מתנה או ניקוי ודיאטה. לכל ערכה תפריט צריכה יומי של המנות השונות, בתוספת שעות צריכה מומלצות של כל מנה.
כל ערכה מכילה מזונות עוצמתיים ומעניקה אנרגיה וחיוניות לאורך היום.

בוודאי. ערכות הסופרפוד הן, המתנה המושלמת להעניק ליקרים והאוהבים שלכם. פשוט הורידו את שובר המתנה מהאתר ואנו נטפל בכל הפרטים על מנת לספק לחבריכם ערכה מזינה מתוף התפריט שלנו. לידה? יום הולדת? רוצים לפנק בערכת שוקולד סופר-בריאה? בערכות שלנו תמצאו מתנות סופר-מקוריות

הערכה תגיע עד אליך הביתה או למשרד עם שליח מיוחד עד לשעה 10.00 בבוקר בהתאם לכתובת אשר תספקו לנו .

הערכה נמסרת ידנית.

בסופרפוד אין מוצרים מן החי לכן לסובלים מרגישות ללקטוז אין בעיה לצרוך מזונות אלו.

הממתיקים בהם אנו משתמשים בערכות הסופרפוד הינם טבעיים ובעלי ערך גליקמי נמוך. לידיעתך, מזונות על רבים אשר נמצאים בערכות מאזנים את רמות הסוכר בגוף.

בערכות הסופרפוד אין גלוטן. אך ההערכות נעשות במטבח בו תתכן חשיפה לגלוטן.

כבישה קרה אמיתית שומרת בצורה מקסימלית על הערכים התזונתיים של הפירות והירקות. המיץ הנסחט במסחטה הוא מיץ "חי", עשיר באנזימים, ויטמינים ומינרלים יותר מבכל מסחטה אחרת.

מיץ בכבישה קרה שומר לאורך זמן על האנזימים חיים. המיץ נשמר "חי" בצורה אפקטיבית עד 48 שעות מרגע הסחיטה.

הויטמינים והמינרלים נישמרים בצורה אפקטיבית עד 48 שעות מרגע הסחיטה.

כדי ליהנות מהיתרונות הגבוהים ביותר שהמוצרים שלנו יכולים לספק, אנחנו ממליצים לצרוך את הערכה במשך יום – ואותה בלבד. עם זאת, אפשר בהחלט לשלב את הערכה עם מזונות נוספים, ודברים שאת נוהגת לאכול בתזונה היומיומית שלך. בערכות הניקוי – PURE LIFE – אין לצרוך מזונות נוספים מלבד אלה שבערכה, על מנת למקסם את התועלות שבתהליך ניקוי כזה.

הרגלי התזונה אינם משתנים ביום אחד. ערכות הסופרפוד מאפשרות עצירה (ליום אחד או יותר) מהרגלי האכילה האוטומטים והלא בריאים  ולחוות את השפעת ערכת הסופרפוד על הגוף:  להרגיש את רמת האנרגיה, החדות, את עור הפנים ואת היתרונות הבריאותים שמזון זה מספק לגופך.  יש סיכוי גבוה להתאהבות בתחושה הזו והנעת תחילתו של שינוי לעבר חיים בריאים יותר.

בהחלט . הערכה מגיעה בצידנית ששומרת את המיצים לאורך היום. אך אם יש מקרר בקרבת מקום אנו ממליצים לשמור את הצידנית במקרר.

הערכות כשרות. כל מרכיבי המוצרים כשרים והערכות מיוצרות במטבח כשר.

השמירה על איכות הסביבה היא חלק בלתי נפרד ממהות הסופרפוד והחזון שלנו. בקבוקי הפלסטיק הינם אחד המזהמים הגדולים ביותר שעל כדור הארץ. החומרים הפלסטיים, שהם כ-35 אחוז מנפח האשפה, מתכלים לאט ופולטים גזים רעילים בזמן שריפתם. בקבוק פלסטיק, הכלול באשפה ומוטמן באדמה, יתפרק בה רק בעוד כ-1,000 שנה.
בקבוקי הזכוכית שלנו נתנים לשטיפה , לשימוש חוזר ולמחזור.
את הסלטים שלנו אנו מספקים בפלסטיק מיוחד העשוי מקנה סוכר – אין חשש לחדירת רעלים לגופינו דרך מזון הבא במגע עם פלסטיק. הקערות מיוצרות בתהליכים מופחתי אנרגיה ואינן מנצלות משאבים מתכלים לשם ייצורן. הקעריות מתאימות להשלכה לקומפוסט ולפחים רטובים ויתכלו תוך 90 יום.

המזון הנא או החי (raw ) הוא מזון שאינו חומם מעל 48 מעלות. מזון זה מעניק לגופינו חיוניות ואנרגיה זמינה. מזונות חיים גם יספקו לנו מערך עשיר של מינרלים, אנזימים, וויטמינים ושל פיטוכימיקלים (איכויות מרפא של הצמח). כשהתזונה שלנו מבוססת על מזון חי, אנו נרגיש את עוצמת הטבע, החיות והבריאות גדלות בתוכנו. למזון החי יש יכולת נפלאה להבריא את הגוף, לחזק ולאזן אותו. הוא עשיר בנוגדי חימצון ויש לו אופי בסיסי התומך ברמות החומציות של הדם. הוא מעלה את רמת האנרגיה, תומך במערכת העיכול, משפר את מראה העור. ממולץ כטיפול לירידה במשקל, לחולי לב, לסרטן ולסכרת.

האינזימים הם הכוח המניע של החיים והם האספקט החשוב ביותר במזון חי. אלו מולקולות חלבוניות האחראיות לפירוק המזון במערכת העיכול ובכך הופכים בצורה טבעית את המזון לאנרגיה. הם מאיצים תהליך פירוק המזון ואת פליטת הפסולת וחומרי מזון מיותרים מהמערכת. האנזימים הכרחיים ליצירת אנרגיה ולהתחדשות וריפוי הגוף.  כאשר נבשל מזון נאבד כ 100% מהאנזימים שלו!

הגישה שלנו גורסת שקל יותר להוסיף את הטוב לחיינו מלהוריד ולהגמל מההרגלים ותזונה המתועשת. ברגע שתתחילו לשלב את ערכות הסופרפוד בחייכם,  הגוף יתאזן  והחשקים למזון ממכר ומתועש ירדו ואף יעלמו באופן טבעי ללא מאמץ. הזנת הגוף בסופרפוד הינה המפתח ליצירת שינוי אמיתי בתזונה.

הסופרפוד הינם מזונות בעלי ערך תזונתי גבוה. לכן ברוב המקרים אין בעיה לשלב מזונות אלו לצד נטילת תרופות. כאשר מתחילים לצרוך את הסופרפוד באופן קבוע קיימת אפשרות של התנגשות בין תרופות או סימפטומים מסוימים. בכל מקרה של ספק אנו ממליצים להתייעץ עם הרופא ולבדוק על הקונטראידקציות של התרופה שלכם עם מזונות העל.

הסופרפוד הינו מזון עשיר בערכים תזונתיים ודל בקלוריות כך שלערכות הסופרפוד אין ערך קלורי גבוה. ערכות הניקוי וההרזיה הנם במיוחד בעלי ערכי קלוריות נמוכים עם זאת חשוב לציין כי ספירת וחישוב הקלוריות חשובה פחות בהתייחס לערכים התזונתיים הקיימים בערכות ועד כמה הם מאזנים את רמת ה-PH בגוף‫. אלו לדעתנו הממדים הרלוונטיים לתהליך הבראה של הגוף‫.

אפשר ליהנות ולקבל את היתרונות של ערכות הסופרפוד גם לצד שתיית קפה.
יחד עם זאת בערכות  ניקוי הגוף אנו ממליצים להוריד את הקפה לחלוטין ואת כל המזונות הממכרים ( סוכר, מוצרי חלב, פחמימות, בשר, דגים ואלכוהול ) להקפיד על הכנת הגוף בהתאם לתפריט שנשלח לכם ובמהלך  ימי הניקוי לצרוך אך ורק את מרכיבי ערכת הניקוי שלכם. כל זאת על מנת למקסם את התהליך ולתת לגוף את המצע הטוב ביותר לאיזון וריפוי.

ביטוח הבריאות האמיתי והאפקטיבי ביותר שנוכל לבחור עבורנו ועבור יקירנו הוא הקניית

אורח חיים בריא בשגרת היום יום. אורח חיים בריא הינו דרך חיים המבוססת על מודעות והקשבה לגופנו וההבנה כי הוא זקוק לתחזוקה וטיפול קבועים המאפשרים למערכות הגוף להתחזק, לתשוקות להתאזן ולחיוניות והאנרגיה להתרומם.

בתחזוקה נכונה בכוחנו להעלות באופן קבוע את רמת האנרגיה הפנימית שלנו וכתוצאה מכך לסנכרן את גופנו לתנועה טובה, יעילה ומחוברת לחיים.

הצטרפות למועדון   מאפשרת לך להטמיע את אורח החיים הזה גם בחיי היום יום העסוקים והעמוסים.